POLITIKOFF

Gigi Hadid ndan me fansat foton e veçantë për ditëlindjen e 28-të të Zayn Malik

Gigi Hadid ndan me fansat foton e veçantë për ditëlindjen

Gigi Hadid dhe Zayn Malik, tani dhe prindër, patën një moment stili mbrëmë në Instagram. Për ditëlindjen e 28-të të Malikut, Hadid postoi një foto kaq të këndshëm në Instagram me mbishkrimin:

“Skuadra pa gjumë! Gëzuar ditëlindjen babi ynë Zaddy. Je shumë i veçantë. Të dua prej shumë kohësh, faleminderit që më bërë nënë me vajzën më të mirë. Të uroj më të mirat çdo ditë."

Në foton e parë, Hadid mban një kapelë Prada me një xhaketë të gjatë dhe pantofla njëbrirësh. Fotoja e dytë është një ilustrim vizatimor i Malikut që mban vajzën e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Ditari politik

Të fundit