Flash News

POLITIKOFF

Gjuha mund të jetë e ndryshme por sërish vjen zemërthyer, Selena Gomez publikon këngën e saj më të re - në spanjisht

Gjuha mund të jetë e ndryshme por sërish vjen zemërthyer,

Gjuha mund të jetë e ndryshme, por pista përfshin territorin e njohur: zemërthyer.

Këngëtarja Selena Gomez ka publikuar videoklipin e saj më të ri, një këngë që vjen në spanjisht (hera e fundit kur këngëtarja performoi në spanjisht ishte me këngën "Taki Taki" në bashkëpunim me Dj Snake në vitin 2018) dhe teksti i këngës mbulonte territorin e njohur të Selana Gomez: zemrën e thyer.

"Një herë e përgjithmonë / unë jam më e fortë vetë", janë disa nga lirikat e këngës "De Una Vez". "Dhe kjo është, unë nuk pendohem për të kaluarën / Unë e di kohën që kam kaluar në krahun tënd / Por tani gjoksi im është i papërshkueshëm nga plumbat."

Ditari politik

Të fundit