Flash News

POLITIKOFF

Gjyshja e Kiara Titos ka një mesazh për kritikuesit e mbesës: Dua të të shoh çift me Luizin gjithë jetën

Gjyshja e Kiara Titos ka një mesazh për kritikuesit e mbesës: Dua

Duket se gjyshja e Kiarës është shqetësuar nga komentet dhe kritikat e njerëzve në lidhje me lojën dhe ndjenjat për Luizin. Në një video, teksa ndajnë disa momente me njëra-tjetrën, nëna Leta i del në mbojtje mbesës së saj, me të cilën bashkëjeton dhe kanë një rëndësi të veçantë për njëra-tjetrën.

Gjyshja e Kiara Titos ka një mesazh për kritikuesit e mbesës: Dua

Nëna Leta: Dua të shoh ty dhe Luizin çift gjithë jetën.

Kiara Tito: Mos u mërzit o Leta se kështu e kanë njerëzit.

Nëna Leta: Moj e kanë, po ta dinë se kush je ti, Kiara Tito.

Që pas daljes nga shtëpia, Kiara ka patur një vëmendje të madhe. Ajo herë pas here ndan me ndjekësit e saj mesazhe për Luizin, duke i shprehur mbështetje dhe dashuri nga jashtë, në mënyrë për t'i dhënë përgjigje dhe atyre që janë skeptikë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ZoneVip.al (@zonevip.al)

Të fundit