Flash News

POLITIKOFF

Graniti i BBV kapet mat me të dashuren e re me puthje pasionante në pishinë

Graniti i BBV kapet mat me të dashuren e re me puthje pasionante në

Granit Cana i “Big Brother VIP” është në një lidhje. Ish-protagonisti i “Big Brother VIP” është kapur mat nga Prive.al tek së fundmi teksa puthej në pishina me të dashurën e tij. 

Graniti i BBV kapet mat me të dashuren e re me puthje pasionante në

Ndonëse ambient më privat, sërish, Graniti dhe e dashura e tij  puthen e të jenë të pandarë nga njëri-tjetri, pavarësosht personave të pranishëm.

Të fundit