Flash News

POLITIKOFF

Guxojnë në spanjisht, Ledri Vula dhe Majk publikojnë bashkëpunimin e tyre

Guxojnë në spanjisht, Ledri Vula dhe Majk publikojnë

Projekti i Ledri Vulës dhe Majkut - i cili po pritej me padurim nga fansat - është publikuar në YouTube dhe në vetëm dy orët e para të publikimit, klipi ka marrë më shumë se 20 mijë klikime.

Bashkëpunimi i tyre që mban titullin “Marr” dhe kënga është shumë ritmike dhe pritet që shumë shpejt do të kthehet në një hit veror.

Kjo është hera e parë që dy reperët vijnë në një bshkëpunim që pas largimit  të Ledrit nga “Babastars” dhe kënga ka dhe pjesë në spanjisht.

Të fundit