Flash News

POLITIKOFF

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj nisin bashkjetesën

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj nisin bashkjetesën

Heidi dhe Romeo kanë vendosur të qëndrojnë larg zhurmës mediatike dhe angazhimeve profesionale.

Çifti, romanca e të cilëve lindi nga formati i “Big Brother Vip” kanë vendosur të bashkëjetojnë, raportojnë mediat rozë. 

Dyshja janë vendosur në një apartament ku po jetojnë vetëm, teksa planifikojnë pushimet e tyre këtë verë.

Pavarësisht kërkesave dhe ofertave të shumta, Heidi dhe Romeo kanë qëndruar larg angazhimeve profesionale deri tani duke ju dedikuar njëri-tjetrit.

 

 

Të fundit