Flash News

POLITIKOFF

Himn dhimbjes së dashurisë, Fifi i kthehet baladave

Himn dhimbjes së dashurisë, Fifi i kthehet baladave

Fifi është një nga këngëtaret shqiptare që pëlqehet shumë për baladat e fuqishme që këndon dhe mesazhin që përcjell përmes tyre.

Ishim mësuar që në vjeshtë-dimër, Fifin ta shihnim gjithmonë me balada në "Këngën Magjike" dhe si duket, në mungesë të festivalit këtë vit, këngëtarja ka shfrytëzuar gjithë inspirimin e saj për të sjellë një tjetër "perlë" në repertorin e saj të baladave.

“Ninullë dashurie” titullohet kënga që flet për dhimbjen që të jep dashuria dhe ka vetëm pak orë që është publikuar dhe ka marrë qindra mijëra klikime duke premtuar një sukses në ditët në vazhdim.

 

Ditari politik

Të fundit