POLITIKOFF

"Hologramin e babit të saj nga parajsa", Kanye West surprizon Kim Kardashian: Kam qarë shumë

"Hologramin e babit të saj nga parajsa", Kanye West surprizon Kim

Teksa përflitet për ndarjen e tyre, Kanye West ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet për ndarjen nga Kim Kardashian me një super dhuratën që i ka bërë për ditëlindje bashkëshortes së tij dhe tepër domethënëse.

Ai realizoi një hologram të babait të saj nga parajsa dhe Kim e quajti dhuratën e jetës.

Me një mesazh prej 2 minutash, Robert Kardashian u ‘shpreh’ se sa krenar ndihet për familjen që ajo ka krijuar.

“Hologram nga parajsa. Për ditëlindje Kanye më bëri dhuratën e jetës. Një surprizë speciale nga parajsa. Një hologram të babait tim. Kam qarë shumë. E kam parë kushedi se sa herë. As nuk arrij ta përshkruaj se sa domethënëse ishte për mua dhe motrat e mia, për vëllain tim, për nënën dhe për miqtë e ngushtë. Faleminderit Kanye për këtë kujtim që do zgjasë përgjithmonë”, shkruan Kim Kardashian.

Ditari politik

Të fundit