POLITIKOFF

I biri xhentil si i ati, Brooklyn bën dedikimin e veçantë për Nicola-n

I biri xhentil si i ati, Brooklyn bën dedikimin e veçantë

Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij Nicola kanë festuar 1-vjetorin e lidhjes dhe për këtë ai ka bërë një urim shumë të veçantë dhe romantik.

Djali i çiftit të famshëm David dhe Victoria Beckham, ka publikuar foto nga vaska me të dashurën e tij dhe krahas fotove ai shkruan:

"Gëzuar përvjetorin e parë, zemër. Jam njeriu më me fat që të kam në krah. Mezi po pres të plakem me ty dhe të krijojmë familje. Të dua shumë."

Ditari politik

Të fundit