Flash News

POLITIKOFF

I dha flamurin serb Rita Orës, i riu: Ajo e di që Kosova është Serbi

I dha flamurin serb Rita Orës, i riu: Ajo e di që Kosova

I riu i cili i dha flamurin serb Rita Orës gjatë koncertit në Hungari ka dhënë një përgjigje provokuese për shqiptarët.

Sabo Gaga Borivoj nga Budapesti u shpreh se këngëtarja e mori me vetëdije flamurin pasi edhe ajo vetë e di që Kosova është Serbi.

 “Ajo ma ka marrë flamurin”, dhe në koment një përdorues i rrjetit Tiktok e ka pyetur pse e ka bërë këtë. Përgjigja habiti shumë njerëz: - Sepse edhe ajo e di që... Kosova është Serbi.

Të fundit