Flash News

POLITIKOFF

I fejuari i Shailene Woodley e bëri aktoren të besojë në "shpirtin binjak"

I fejuari i Shailene Woodley e bëri aktoren të besojë në

Aktorja e njohur Shailene Woodley është ka dhënë një intervistë për revistën "Shape" dhe ndër të tjera, aktorja ka treguar dhe për mendimin e saj që ka për dashurinë dhe konkretisht lidhur me marrëdhënien e saj me të fejuarin.

I fejuari i Shailene Woodley e bëri aktoren të besojë në

Ajo ka thënë për revistën që beson në shpirtin binjak dhe këtë besim ja ka dhënë pikërisht i fejuari i saj.

“Të nisësh një marrëdhënie dashurie dhe të vendosësh të jetosh me personin tjetër shumë shpejt se ju zë karantina dhe nuk mund të fluturoni lirisht për t’u takuar, na mësoi kaq shumë gjëra për njëri-tjetrin në kohë rekord. Unë mendoj se ne jemi bërë për njëri-tjetrin dhe do ishim takuar diku, dikur, patjetër”, ka thënë aktorja për revistën ‘Shape’.

I fejuari i Shailene Woodley e bëri aktoren të besojë në

Për çiftin e njohur u fol se ishin bashkë që në korrik të 2020-ës, por lajmi u konfirmua vetëm në shkurt të këtij viti.

Të fundit