POLITIKOFF

Sulmi në zemër, 3 goditje dhe dëmtim në tru. Demi Lovato rrëfen se si për pak mund të vdiste nga mbidoza

Sulmi në zemër, 3 goditje dhe dëmtim në tru. Demi Lovato

Demi Lovato do t`i rrëfejë të gjitha në një dokumentar që do të publikohet me 23 Mars në Youtube.

Këngëtarja ka shpëtuar mrekullisht nga mbidoza që për pak i mori jetën. Por rrugëtimi i saj ka qenë shumë i vështirë nga ai moment deri sot kur nuk konsumon asnjë substancë narkotike apo alkool.

Demi Lovato do të tregojë përmes dokumentarit me katër pjesë, historinë thellësisht personale të luftës së saj me shëndetin mendor dhe varësinë. “Demi Lovato: Dancing With the Devil” tregon udhëtimin e Lovato para dhe pas saj pas mbidozës fatale në vitin 2018 dhe zbulon se këngëtarja pësoi goditje të shumta në tru dhe një sulm në zemër.

Dmi tregon në trailer:

“Mjekët e mi thanë se kisha edhe pesë deri në dhjetë minuta jetë. Më la dëmtime në tru dhe ende sot vuaj nga efektet e kësaj. Nuk mund të drejtoj një makinë sepse ka pika të verbër në të pamur. Unë gjithashtu për një kohë të gjatë e kisha shumë të vështirë të lexoja. Ndjehem sikur këto vuajtje janë akoma këtu për të më kujtuar se çfarë mund të ndodhë nëse ndonjëherë hyj përsëri në një vend të errët”.

Ditari politik

Të fundit