POLITIKOFF

I premtoi publikishit, Ori Nebijaj mban fjalën që i dha Isli Islamit

I premtoi publikishit, Ori Nebijaj mban fjalën që i dha Isli Islamit

Para disa ditësh, Ori Nebijaj bëri një lidhje skype me Isli Islamin nga studioja e "Wake Up", pasi Isli është i karantinuar për shkak të infektimit me Covid-19.

Teksa Isli tregoi për eksperiencën që po kalon për koronavirusit bashkë me mamanë e tij, Isli nuk hezitoi dhe të kërkonte një gatim nga Ori.

Me të qeshura moderatori kërkoi një byrek me spinaq dhe petë të hapura nga Ori Nebijaj. E cila konfirmoi që familja do e ndihmonin ta bënte. Madje i premtuan publikisht se do ia përgatisnin sa më shpejt. Dhe byreku nuk vonoi. Përmes një videoje në ‘Instagram-in’ e tij, Islami tregoi se familja e Orit e kishte mbajtur fjalën.

“Të lumshin duart teta Shpresa”, ka shkruar Islami krah postimit të fundit.

I premtoi publikishit, Ori Nebijaj mban fjalën që i dha Isli IslamitI premtoi publikishit, Ori Nebijaj mban fjalën që i dha Isli Islamit

Ditari politik

Të fundit