POLITIKOFF

I tha "gay" Arian Konomit në një skeç, Rezart Veleshnja i kthehet ashpër Llakajt: Aq kapacitet ke

I tha "gay" Arian Konomit në një skeç, Rezart

Rezart Veleshnja, aktor i humorit në "Portokalli" ka qenë u ftuar në "Shqipëria Live" në Top Channel dhe ai ka shpërthyer në akuza kundër Agron Llakajt.

Kjo pasi në "Al Pazar" imitohen personazhet e "Përputhen" dhe në një skeç, Agron Llakaj i është drejtuar aktorit që luante personazhin e Arian Konomit me fjalën “pederast”, ajo që ka sjellë reagimin e ashpër të Veleshnjas.

Veleshnja thas se Llakaj  i bën ato humore sepse aq e ka kapacitetin, ndërsa “kërcënoi” Llakajn se edhe ata dinë disa gjëra për të.

“Imitohet Përputhen në një emision te Vizion Plus dhe aktori Agron Llakaj i thotë personazhit që supozohej që ishte Arian Konomi “pushi ti, pusho se ta kam inatin, pederast”. Meqënëse gjeta rastin, por ç’është kjo pederast. Arian Konomi nuk është “gay”, pse i vë emrin dhe e bën “gay”? Se dimë edhe ne për ty Goni disa gjëra, të t’i themi ne ty ato. Goni nuk e ka bërë këtë se ka inat, por e ka bërë se kaq e ka kapacitetin dhe e vetmja gjë që mund të bëjë për të qeshur është t’i thojë atij…”

Të fundit