Flash News

POLITIKOFF

"I uroj jetë të lumtur çiftit", Jonida Maliqi reagon për lidhjen e Romeos dhe vajzës së Niko Peleshit

"I uroj jetë të lumtur çiftit", Jonida Maliqi reagon

Në intervistën për "Prve" përveç projekteve me "Jonida's Room", këngëtarja Jonida Maliqi foli dhe për ndarjen me Romeon. Ajo tha që janë ndarë miqësisht dhe pa ndonjë arsye konkrete, thjesht janë zbehur gjërat.

Nga "Prive", Jonida u pyet dhe për lidhjen e përfolur të Romeos me Aleksia Peleshin.

Ajo tha për Prive:

"Unë kisha katër muaj që isha ndarë nga Romeo dhe nuk doja fare ta bëja publike këtë gjë sepse na takonte vetëm në të dyve. Jemi ndarë si miq. Sigurisht, vazhdojmë hera-herës komunikojmë me njëri-tjetrin. Kur një çift ndahen, partnerët janë në kërkim. Nëse nuk jemi në kërkim, mund të ndodh sërish sepse jemi qenie njerëzore, mund të ridashurohesh. Nuk ka këtu afat skadence, duhet të rrish dy muaj, të reflektosh, po pse u ndave, po si qysh tek. I uroj jetë të lumtur çiftit!"

Të fundit