Flash News

POLITIKOFF

I vetmi person nga familja mbretërore që mbështeti largimin e Meghan dhe Harry-t

I vetmi person nga familja mbretërore që mbështeti largimin e

Vitin që lamë pas, Meghan Markle dhe Princi Harry u larguan nga Mbretëria e Bashkuar dhe hoqën dorë nga çdo titull mbretëror, duke u kthyer në një nga lajmet më të bujshme në Britani dhe më gjerë pasi vëmendja është shumë e madhe ndaj anëtareve të familjes mbretërore britanike.\

I vetmi person nga familja mbretërore që mbështeti largimin e

Sipas shumë burimeve të ndryshme për mediat e huaja dhe kryesisht ato britanike, Mbretëresha dhe familjarët nuk ishin dakord me këtë vendim edhe pse e respektuan. Por në fakt, së fundmi, thuhet se ishte një person që i ka mbështetur.

Bëhet fjalë për hallën e Harry-t, Princeshë Anna.  Ajo është shprehur se largimi i çiftit ishte gjëja më e mirë që mund të bënin.

I vetmi person nga familja mbretërore që mbështeti largimin e

Meghan dhe Harry do të bëhen prindër për herë të dytë, ndërsa janë prindër të një djali, Archie-t.

Të fundit