Flash News

POLITIKOFF

Çifti mbretëror drejt ndarjes? Princ Leka shton dyshimet me veprimin e fundit

Çifti mbretëror drejt ndarjes? Princ Leka shton dyshimet me veprimin

Çifti mbretëror shqiptar Princ Leka dhe Princeshë Elia duket se po kalojnë ditë të vështira.

Dyshimet për probleme në martesën e tyre janë shtuar edhe më shumë pasi Princi  ka shkuar i pashoqëruar në pritjen që Presidenti i Republikës Bajram Begaj ka bërë në “Pallatin e Brigadave” në nder të 111 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë.

Ndërkohë disa ditë më parë  Princ Leka ka vendosur të fshijë nga ndjekësit Elia Zaharian Zogu.

Dyshimet se çifti janë në krizë lindën në ditëlindjen e vajzës së tyre, Princeshës Geraldine, ku ata të dy festuan të ndarë. Elia festoi në një festë private me familjarë dhe miq ndërsa Princi nuk u pa askund. Madje as në urime nuk u përmend.

Princ Leka dhe Elia Zaharia Zogu prej vitesh janë në një romancë dhe pak vite më parë u kurorzuan në martesë. Ata janë prindër të një vajze.

Çifti mbretëror drejt ndarjes? Princ Leka shton dyshimet me veprimin

Të fundit