POLITIKOFF

Çifti më i famshëm i Instagramit bëhen prindër, emri i veçantë i vogëlushes

Çifti më i famshëm i Instagramit bëhen prindër, emri

Gianluca Vacchi dhe e dashura e tij Gianluca Vacchi ka zbuluar se e dashura e tij Sharon Fonseca janë bërë prindër të një vajze. 'Playboy' italian, 53 vjeç, publikoi dje në profilin e tij në Instagram një video ku ai dhe partnerja etij 25-vjeçare janë duke kërcyer.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In The delivery room trying to help her to come out ...but i start thinking she doesn’t want to see me???? @sharfonseca ❤️

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Po ashtu, në këtë video, Gianluca ka treguar dhe emrin e vajzës së tyre, të cilën e kanë quajtur Blu Jerusalem Vacchi.

"Ajo është me ne ... Sharon dhe unë jemi të lumtur të njoftojmë se këtë mëngjes lindi vajza jonë, Blu Jerusalema Vacchi. Falë Zotit, ajo është e shëndetshme dhe ne thjesht e duam më shumë se jetën tonë. Gianluca & Sharon,"- ka shkruar krahas videos 53-vjeçari.

 

Ditari politik

Të fundit