Flash News

POLITIKOFF

Çifti më i ri i Hollywood-it, fejohet Shailene Woodley

Çifti më i ri i Hollywood-it, fejohet Shailene Woodley

Aktorja Shailene Woodley të cilën e njohim më shumë për rolet në " The Fault in our stars" dhe "Divergent" është fejuar me lojtarin Aaron Charles Rodgers të Green Bay Packers, në Ligën Amerikane të Futbollit.

Në një intervistë për “The Tonight Show Starring Jimmy”, aktorja 29-vjeçare u shpreh me humor se kurrë nuk e kishte menduar që ishte rritur për t’u martuar me dikë që fiton para duke hedhur topin në fushë.

Çifti më i ri i Hollywood-it, fejohet Shailene Woodley

“Po, jemi të fejuar. Por për ne nuk është lajm i ri. Të gjithë po çmenden pas këtij lajmi, ndërkohë që ne jemi të tipit: po, kemi ca kohë,”- tha Shailene.

Çifti më i ri i Hollywood-it, fejohet Shailene WoodleyÇifti më i ri i Hollywood-it, fejohet Shailene Woodley

Ditari politik

Të fundit