Flash News

POLITIKOFF

Çiljeta Xhilaga ndryshon mendim 180 gradë, i uron fitore Ramës, ndërsa Bashës suksese në jetë

Çiljeta Xhilaga ndryshon mendim 180 gradë, i uron fitore Ramës,

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Çiljeta Xhilaga, dikur një nga simpatizantet e Partisë Demokratike, duket se ka ndryshuar mendim politik.

E ftuar në emisionin ‘Jashtë loje’ në Top Channel, ajo i ka uruar fitoren Edi Ramës, ndërsa Lulzim Bashës i uroi sukses në jetë.

“Lulzim Bashës do i thoja suksese në jetë dhe në karrierë, ndërsa Edi Ramës do i thoja: “Urime fitoren!”

Kjo deklaratë vjen e papritur nga ana e këngëtares, pasi për vite me radhë ajo ka marrë pjesë në fushatat elektorale te PD krah Berishës.

Të fundit