Flash News

POLITIKOFF

Incidenti që tronditi Justin dhe Hailey Bieber

Incidenti që tronditi Justin dhe Hailey Bieber

Justin Bieber dhe Hailey Bieber u frikësuan nga një përndjekës pasi dikush hyri në rezidencën e tyre në Los Anxhelos ndërsa ata ishin larg për pushime. Krijuesi i hitit Stay dhe shtëpia e mbyllur e gruas së tij modele u dhunua nga një ndërhyrës, të cilin policia e gjeti “të varur nga BBQ” përpara se të largohej nga vendi i ngjarjes.

Një burim i tha TMZ, “Policët u thirrën në shtëpinë e çiftit në një komunitet ekskluziv të Los Anxhelosit të shtunën e kaluar.”

“Sigurimi i Justin tha se ata panë një djalë në oborrin e shtëpisë, duke u varur nga skara e çiftit,” shtoi burimi i brendshëm.

Media tregoi se kur policia iu afrua, ai “u largua duke vrapuar, duke u hedhur mbi një nga muret dhe në lagje”.

“Sigurimi e ndoqi, por djali u zhduk”, zbuloi burimi.

Të fundit