Flash News

POLITIKOFF

Ironizoi Luizin me Eduart Grishajn? Tan Brahimi sqaron videon virale

Ironizoi Luizin me Eduart Grishajn? Tan Brahimi sqaron videon virale

Tani Brahimi dhe Eduart Grishaj publikuan pak ditë më parë një video ku bënin shaka mbi raportin e Luiz Ejllit me tanimë kryebashkiakun e Shkodrës, Benet Becin. Në video ish-banori i “Big Brother VIP” i thoshte regjisorit se ai ishte Benet Beci i tij.

Kjo video nuk u prit dhe aq mirë nga të gjithë me një pjesë të fansave të Luizit që e morën si tallje ndaj tij dhe veprim jo të bukur. Gjithsesi, konteksti ishte tjetër dhe e ka treguar vetë aktori.

I ftuar në emisionin 'Glamour Zone', Tani rrëfeu:

Nuk ka qenë tallje, ka qenë humor. Sepse Luizi tha se Beneti e ka ndihmuar në ditët e tij më të vështira, dhe Eduarti ka bërë të njëjtën gjë me mua. Më është gjendur pranë kur kam patur më tepër nevojë.”

Të fundit