Flash News

POLITIKOFF

Ish-banori i Big Brother: Të gjithë janë në lojë, përfshirë dhe Borën

Ish-banori i Big Brother: Të gjithë janë në lojë,

Sot në "Shqipëria Live" ka qenë i ftuar Adi, ish-banor i "Big Brother" i cili ka thënë se aty brenda nuk ka lojë dhe madje edhe Bora është në lojë.

“Unë kam përshtypjen se kjo treshe midis Borës, Donaldit dhe Beatrixit ja kanë arritur qëllimit, përtej kësaj që ne shohim matanë ekranit. Ata e kanë arritur atë që duan. Unë mendoj se nuk ka dashuri aty brenda. Nëse do e pranojmë që ka një lojë, sepse për lojë luhet , mendoj se ka një ‘dashuri’ që ne ta vuanim nga jashtë. Të gjithë janë në lojë aty, jo vetëm Donaldi dhe Beatrix, por edhe Bora është në lojë. Edhe vetë ajo e ka një dozë të lojës. Bashkë me shkrimin që bëri,” - tha Adi.

Ndërsa, Olsi po ish-banori tjetër i ‘Big Brother 2’ tha se Donaldi është në rrugën e duhur:

“Unë i them djalit të puth e të bëj çfarë të dojë. Për mua është në rrugën e duhur." 

 

Të fundit