Flash News

POLITIKOFF

Ish-konkurrenti i "Përputhen" bëhet baba: Mirë se erdhe në jetë vajza ime

Ish-konkurrenti i "Përputhen" bëhet baba: Mirë se erdhe

U bë i njohur në emisionin e dashurisë "Përputhen" dhe tashmë ish-konkurrenti i "Përputhen" është bërë baba për herë të parë.

Bëhet fjalë për Lulzim Jashari ishte një ndër meshkujt pjesëmarrës të sezonit të parë të “Për’puthen”, i cili më pas u pa dhe në një format të ngjashëm në Kosovë, në “It’s my love”.

Vetëm disa kohë më parë, ai dha lajmin që u konsiderua një "lajm bombë" nga shumë media online, për shkak se ai kishte qenë në një lidhje dashurie prej dy vitesh (ndërkohë ishte pjesëmarrës në emisione dashurie).

Ish-konkurrenti i "Përputhen" bëhet baba: Mirë se erdhe

Ky lajm u bë i ditur në emisionin “n’Kosovë show”, ku bashkëshortja e tij u fut në studio dhe surprizoi të gjithë publikun mbarë. Tashmë ai është bërë baba për herë të parë dhe këtë lajm e ka dhënë vetë teksa shkruan krah fotos me të bijën:

“Mirë se erdhe në jetë qika jem."

Ish-konkurrenti i "Përputhen" bëhet baba: Mirë se erdhe

Të fundit