POLITIKOFF

Ish-ministri Gjiknuri jashtë kostumit të politikanit, grushton dhe bëhet gati për sezonin e verës

Ish-ministri Gjiknuri jashtë kostumit të politikanit, grushton dhe

Ish-ministri dhe deputeti i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri mesa duket po bëhet gati për verën dhe ai si shumë të tjerë.

Gjiknuri i është përkushtuar palestrës pas mbarimit të fushatës dhe siç shihet edhe në videon e mëposhtme, duket se boksi është disiplina që ai preferon.

Drejtuesi politik i socialistëve në qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri është shfaqur ndryshe nga ç`jemi mësuar ta shohim, jashtë kostumit të politikanit.

Të fundit