Flash News

POLITIKOFF

Isli Islami me Covid-19, i ka ikur shija por kërkon byrek me spinaq nga Ori Nebijaj

Isli Islami me Covid-19, i ka ikur shija por kërkon byrek me spinaq nga Ori

Arsyeja pse Isli Islami ka munguar në moderimin e "Wake Up" ka qenë pikërisht fakti sepse është prekur me Covid-19.

Moderatori  i emisionit të mëngjesit në Top Channel, ka bërë një lidhje live sot me skype me Orin, bashkëprezantuesen e tij.

Isli ka treguar eksperiencën me Covid-in si dhe tregoi se edhe mamaja e tij është infektuar po ashtu. Ndër shenjat, edhe për Islin ka qenë humbja e nuhatjes dhe shijes. Por pavarësisht kësaj, ai i ka kërkuar Orit byrek me spinaq.

Familjarët e Orit kanë reaguar menjëherë duke i dërguar mesazh Orit në program - ku kanë konfirmuar se do i plotësojnë këtë dëshirë Islit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wake Up në Top Channel (@wakeup_topchannel)

Ditari politik

Të fundit