Flash News

POLITIKOFF

J Balvin ndez atmosferën në “Sunny Hill Festival”, teksa mban flamurin e Kosovës dhe flet shqip: Të dua

J Balvin ndez atmosferën në “Sunny Hill Festival”, teksa

Në natën e dytë të “Sunny Hill Festival”, në skenë u ngjit ylli kolumbian me famë botërore, J Balvin.

Super artisti ndezi skenën e “Sunny Hill” me performancën e tij, ndërsa nuk mungoi edhe një moment i veçantë që shënoi performancën e tij.

J Balvin në një moment mori në duar flamurin e Kosovës teksa edhe u dëgjua të thotë: “Të dua” në shqip.

“Sunny Hill Festival” vazhdon edhe për dy netë tjera me performancat e shumë super artistëve të tjerë. 

Të fundit