Flash News

POLITIKOFF

Jamie Foxx ka mbetur pjesërisht i verbër dhe i paralizuar pas vaksinës së Covid-19

Jamie Foxx ka mbetur pjesërisht i verbër dhe i paralizuar pas

Detaje të tmerrshme janë zbuluar në lidhje me gjendjen shëndetësore të aktorit Jamie Foxx.
 
Ylli i ‘Django Unchained’ thuhet se ishte "pjesërisht i paralizuar dhe i verbër", përveç një sërë komplikimesh të tjera pas vaksinës COVID-19.

"Jamie pati një mpiksje gjaku në tru pasi bëri vaksinën. Kjo mpiksje gjaku bëri që ai të ishte pjesërisht i paralizuar dhe i verbër," kanë shprehur burimet e afërta me Foxx.

Aktori thuhet se pësoi një “komplikacion mjekësor” në xhirimet në Atlanta më 11 prill, ndërsa xhironte “Back in Action” me aktoren e tij Cameron Diaz, e cila gjithashtu shpreson rikthimin e tij në aktrim.

Të fundit