POLITIKOFF

Joe Biden humb qenin e tij të dashur: Champ jetoi me ne për 13 vite, do më marrë malli për të

Joe Biden humb qenin e tij të dashur: Champ jetoi me ne për 13 vite,

Presidenti i SHBA-së Joe Biden ka humbur qenin e tij me racë gjermane, i cili jetoi me familjen Biden për 13 vjet.

"Familja jonë humbi shokun tonë të dashur Champ sot. Do të më marrë malli për të," shkroi Biden në Twitter.

Champ ishte një nga dy qentë që jetonin në Shtëpinë e Bardhë me Biden. Ky i fundit tha se qeni, të cilin e quante Champ ishte pjesë e momenteve të bukura dhe të trishtuara të familjes Biden.

Joe Biden humb qenin e tij të dashur: Champ jetoi me ne për 13 vite,

Burimi: BBC

 

Të fundit