Flash News

POLITIKOFF

Julia Roberts merr vëmendje maksimale në Festivalin e Filmit në Kanë

Julia Roberts merr vëmendje maksimale në Festivalin e Filmit në

Julia Roberts doli në tapetin e kuq në premierën e "Armageddon Time" në Festivalin e Filmit në Kanë 2022, e veshur me një bizhuteri vërtet mahnitëse.

Julia Roberts merr vëmendje maksimale në Festivalin e Filmit në

Gjerdani Chopard i fitueses së Oscar-it përmban një diamant të rrallë të verdhë "me peshë mbi 100 karat" në qendër të tij, sipas markës, si dhe 54,67 karat shtesë diamante në formë dardhe.

Julia Roberts merr vëmendje maksimale në Festivalin e Filmit në

E dizenjuar nga bashkë-presidentja e Chopard, Caroline Scheufele dhe e vendosur në ar të bardhë dhe të verdhë 18k të certifikuar nga Fairmined, gjerdan - si Diamanti i verdhë Tiffany me madhësi të ngjashme, i bërë i famshëm nga Audrey Hepburn në 1961, dhe më vonë nga Lady Gaga në Oscar 2019 lehtësisht vlen tetë shifra, nëse jo e paçmueshme.

Julia Roberts merr vëmendje maksimale në Festivalin e Filmit në

Julia Roberts merr vëmendje maksimale në Festivalin e Filmit në

 

Të fundit