Flash News

POLITIKOFF

Justin Bieber po bëhet baba për herë të parë?

Justin Bieber po bëhet baba për herë të parë?

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin mund të jenë në pritje të fëmijës së parë. Dyshimet u shkaktuan pas një postimi të bërë nga vetë artisti

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Justin Bieber shfaqet krah bashkëshortes dhe vëmendjen e të gjithëve e mori mbishkrimi i fotos.

“Mami dhe babi”, shkruan Justin. Fansat nisën menjëherë të komentonin nëse ata po bëhen prindër teksa ende nuk ka një konfirmim zyrtar.

Justin Bieber po bëhet baba për herë të parë?

Të fundit