Flash News

POLITIKOFF

Kamera që të bën për vete, si të keni fotot më të bukura për fundvit

Kamera që të bën për vete, si të keni fotot më

Janë prezantuar dy versionet e fundit të telefonave të zgjuar, android të Samsung. Bëhet fjalë për Galaxy A12 dhe A02s, duke bërë inovacionin e hapit të fundit edhe më të aksesueshëm. Të dy telefonët inteligjentë mbajnë brenda një bateri që zgjat, një sërë kamerash dhe një ekran të madh që të ‘përpin’.

Kamera që të bën për vete, si të keni fotot më

Galaxy A02s dhe A12 sjellin shikueshmëri të pandërprerë me një ekran 6.5-inch HD+ Infinity-V, duke dhënë një qartësi të pakrahasuar në gishtërinjtë tuaj. Bateria 5,000mAh me kohëzgjatje të lartë ju mundëson të shikoni serialet tuaja të preferuar pa humbur kurrë asnjë moment, dhe të dyja këto vijnë me një karikues të shpejtë 15Ë që të kaloni më shumë kohë dukë parë, dhe më pak duke karikuar.

Kamera që të bën për vete, si të keni fotot më

Në një periudhë të tillë ku duket se shumë vende po përjetojmë një karantinë të dytë dhe pse është pjesërisht mbyllje dhe jo si ajo e marsit, tani në fundvit - momentet familjare kanë rëndësi më shumë se kurrë dhe dy telefonat e rinj do na ndihmojnë të memorizojmë në foto momente të tilla që do na rikujtojnë gjithmonë sa e rëndësishme është jeta, familja dhe shëndeti.

Ditari politik

Të fundit