Flash News

POLITIKOFF

Kanye West dhe Irina Shayk në një lidhje, paparcët i kapin "mat" në rivierën francezë

Kanye West dhe Irina Shayk në një lidhje, paparcët i kapin

Kanye West duket se e ka marrë veten nga ndarja me ish-bashkëshorten, Kim Kardashian. Pasi ai është në një lidhje me modelen e njohur, Irina Shayk!

Kanye West dhe Irina Shayk në një lidhje, paparcët i kapin

Dyshja janë në rivierën francezë dhe janë kapur nga paparacët teksa shëtisin të buzëqeshur rreth e përqark në një hotel luksoz me disa miq, por edhe vetë ... dukej shumë si një çift.

TMZ ka konfirmuar se ata janë 100% romantikisht së bashku, por ende nuk ka një konfirmim zyrtar nga ana e të dyve që janë në një lidhje.

Kanye West dhe Irina Shayk në një lidhje, paparcët i kapinKanye West dhe Irina Shayk në një lidhje, paparcët i kapin

Të fundit