POLITIKOFF

Karlie Kloss do të bëhet nënë për herë të parë

 

Karlie Kloss do të bëhet nënë për herë të

Supermodelja e famshme Karlie Kloss dhe bashkëshorti i saj Joshua Kushner do të bëhen shumë shpejt prindër.  

Revista "People" ka bërë me dije se çifti do të krijojë një familje së bashku. Një burim i afërt me Kloss tha për "People" se modelja e famshme është shtatzënë dhe fëmija pritet të vijë në jetë vitin e ardhshëm.

"Karlie është shumë e lumtur që do të mirëpresë fëmijën e saj të parë në 2021-shin. Ajo do të jetë një nënë e mrekullueshme", -tha burimi.

Kloss ende nuk e ka konfirmuar lajmin dhe nuk ka reaguar në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10.18.2018 ❤️

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

 

Ditari politik

Të fundit