POLITIKOFF

Karriera dhe lidhjet sekrete, parashikimi i yjeve sipas Meri Shehut për këtë javë

Karriera dhe lidhjet sekrete, parashikimi i yjeve sipas Meri Shehut për

Dashi

Një takim shumë i rëndësishëm me dikë që ju lidh një projekt apo një mik që ju drejton drejt një lidhjeje me logjikë edhe në raportet erotike.

Demi

Do ndjeheni të privilegjuar me bisedat që do zhvillohen këto ditë kryesisht në çështje karriere dhe takime me njerëz të rëndësishëm. Po kështu nëse puna juaj ka të bëjë me fjalën dhe shkëmbim idesh do jeni ne plan të parë.

Binjakët

Sot hapet një periudhë e mirë për ju në çdo aspekt që lidhet me të ardhmen tuaj. Jashtë vendit por edhe kontakte me njerëz që punojnë me ligjin.

Gaforrja

Do bëni në rastin më të mirë një marrëveshje të mirë ekonomike dhe do vendosni afate të përcaktuara qartë në lidhje me detyrimet tuaja në të ardhmen. Do keni një takim të fshehtë pune e personal.

Luani

Sot ju vënë një propozim shumë logjik dhe i përparuar para jush duke ju ngritur në një shkalle më të lartë në procesin e bashkëpunimeve. Po kështu pranoni kushtet e një martese.

Virgjëresha

Një takim i rëndësishëm pune sot do jetë i rëndësishëm dhe novator për ju. Ndoshta do bëni një udhëtim apo do bëni një bashkëpunëtor në punën tuaj.

Peshorja

Do jeni në një moment shumë krijues dhe me ide. Në çdo projekt apo talent do keni rezultat të mirë. Në jetën personale keni një takim shumë inteligjent.

Akrepi

Ndryshime në mënyrën e të jetuarit duke i dhënë përparësi një projekti dhe ideje të re që ju çliron dhe ju nxjerr me të pavarur në jetën tuaj personale .

Shigjetari

Një udhëtim apo një mesazh e një plan shume i mirë ju ngre në cilësi në punën tuaj e në plane. Do keni sukses në tregti, gazetari, televizion e punë shkencore.

Bricjapi

Nëse do pranoni një bashkëpunëtor të ri dhe idenë e një personi më të kualifikuar se ju do keni përparësi në ekonomi e në jetën personale.

Ujori

Sot është ditë e rëndësishme për ju plot ide ndryshime e takime interesante. Jeta juaj përcaktohet nga kushte te reja që vijnë në këtë periudhë ku ndryshimi në mënyrën e jetesës duhet të jetë motoja juaj.

Peshqit

Në punën tuaj do bëhet një ndryshim i mirë të cilin do ta mbani të fshehte si një ide që të tjerët akoma nuk duhet ta marrin vesh. Por edhe një lidhje në jetën personale do ta mbani të fshehtë për momentin.

Ditari politik

Të fundit