Flash News

POLITIKOFF

Ja ku e festuan 5-vjetorin e lidhjes, Bora dhe Donaldi

Ja ku e festuan 5-vjetorin e lidhjes, Bora dhe Donaldi

5-vjetori i lidhjes,për moderatoren Bora Zemani dhe aktorin Donald Veshaj nuk ishte tipik romantik, sikurse supozohet të jetë një rast i tillë, por ishte as më shumë e as më pak, veçse në sheshin e xhirimit.

Festë me kamera e prozhektorë. Bora dhe Donaldi, edhe sot kanë kaluar kohë në studion e xhirimit të filmit të tyre “5 herë jo”, i cili do të transmetohet në dhjetor të këtij viti.

“Unë me këtë vajzën, sot mbushim pesë vite bashkë dhe i thashë që do të të çoj në një vend të bukur, se e meriton. Dhe ja ku jemi. Festojmë”,- dëgjohet të thotë Donaldi në videon e ndarë në profilin e tij në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Të fundit