POLITIKOFF

Kate Hudson flet publikisht për problemet familjare: Dua të rilidhem më familjen time

Kate Hudson flet publikisht për problemet familjare: Dua të rilidhem

Aktorja Kate Hudson ka folur për herë të parë dhe publikisht për problemet familjare në të cilat ajo dhe familja e saj po kalojnë.

Kate Hudson flet publikisht për problemet familjare: Dua të rilidhem

E ftuar në episodin e javës të “Sunday Today with Willie Geist”, Kate ka rrëfyer se dëshiron të rilidhet me familjen e saj. Aktorja tregoi se nuk shpenzon pothuajse fare kohë me vëllezërit dhe motrat dhe kjo gjë e ka mërzitur.

Kate Hudson flet publikisht për problemet familjare: Dua të rilidhem

“Mendoj se është e rëndësishme të flasim publikisht për tema të tilla”, - ka thënë ajo në “Sunday Today with Willie Geist”.

Ditari politik

Të fundit