POLITIKOFF

Kate Middleton feston ditëlindjen në izolim

Kate Middleton feston ditëlindjen në izolim

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, një nga anëtarët më të dashur të familjes mbretërore sot feston ditëlindjen e 39 por nuk ndodhet në Londër.

Me izolimin e tretë anglez, familja e princit Uilliam, ka vendosur të qëndrojë në Norfolk dhe ditëlindja e Middleton, do të festohet në një rreth të ngushtë. 

Me energjinë pozitive që përciell dhe elegancën që e karakterizon, dukesha e Kembrixhit është e suksesshme si në eventet zyrtare, ashtu edhe në rolin e shtëpiakes.

Ditari politik

Të fundit