Flash News

POLITIKOFF

Këndoi në dasëm në Indi, Rihanna ‘kryqëzohet’ nga fansat

Këndoi në dasëm në Indi, Rihanna

Rihanna ka vite që nuk e shohim të performojë në skenat ndërkombëtare pasi i është dedikuar tërësisht familjes dhe fëmijëve të saj, megjithatë bëri një përjashtim. Ylli i pop-it ka performuar live në një prej dasmave më të famshme në Indi ku thuhet se u kurorëzua bija e një prej personave më të pasur në vend.

Për atmosferën që krijoi Riri u pagua 6.33 milionë dollarë. Pamjet e koncertit u shfaqën në X, por fansat kanë vërshuar në komente aspak të këndshme për artisten: Rihanna me të vërtetë bëri minimumin, sa mori çekun e saj dhe iku.

Këndoi në dasëm në Indi, Rihanna

Të fundit