Flash News

POLITIKOFF

Taylor Swiftit i ndodh incidenti me fustanin në skenë

Taylor Swiftit i ndodh incidenti me fustanin në skenë

Taylor Swift mbajti një koncert në Stokholm si pjesë e turneut të saj “The Eras”.

Gjatë koncertit që zgjati tre orë ajo ndërroi disa herë rrobat, por në një moment jo gjithçka shkoi sipas planit.

“Vetëm flisni” i tha ajo turmës ndërsa fustani i saj u zbërthye, poshtë të cilit kishte veshur një palë sytjena vezulluese prej ari të destinuar për më vonë gjatë performancës.

@eroluc And then she sang How Did It End #stockholmn3 #taylorswift #erastour ♬ original sound – ella37980

Më pas ajo u ul në piano dhe u përpoq të rregullonte fustanin, por përfundimisht dikush nga ekipi duhej të dilte në skenë dhe ta ndihmonte.

Të fundit