POLITIKOFF

Këngëtari Ardian Bujupi tregon se kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën

Këngëtari Ardian Bujupi tregon se kush është vajza që i

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për jetën e tij private, ku vetëm para disa kohësh u aludua se ishte në lidhje me nje kërcimtare indiane.

I ftuar në programin “Shiko Kush Luan”, këngëtari i ka dhënë fund supozimeve dhe ka pohuar se personi që i ka rrëmbyer zemrën, është vajza në fjalë, Sabrine.

Ai gjithashtu tha se pavarësisht se nuk është ende me të, ai përsëri e do.

Sabrine Khan ka qenë protagoniste në klipin “Modela” të këngëtarit. Ajo është e famshme në Gjermani ku njihet si kërcimtare nga videot që publikon në Youtube.

Këngëtari Ardian Bujupi tregon se kush është vajza që i

Ditari politik

Të fundit