POLITIKOFF

'Keni një marrëdhënie treshe?' Rita Ora i përgjigjet kësaj pyetjeje pas një kohe të gjatë

'Keni një marrëdhënie treshe?' Rita Ora i

Një foto virale e Rita Ora-s, partnerit të saj Taika Waititi dhe Thessa Thompson, në maj të vitit 2021, shkaktoi shumë komente se ata kishin një 'marrëdhënie treshe.'

Për një kohë të gjatë Rita vendosi të mos e komentojë, por së fundmi ka dhënë një përgjigje:

"Thjesht zgjodha të mos e komentoj sepse është qesharake," tha Ora për GQ Hype në një intervistë. "Unë mendoj se kur disa gjëra janë kaq absurde, dhe është e vështirë t'i kuptosh, thjesht duhet t'i injorosh. Unë kam marrë këtë qasje për shumë gjëra, pasi nuk dua të përdorë energjinë time në gjithçka. Kjo është inekzistente. Është njësoj si të përpiqesh të shpjegosh diçka që nuk ka ndodhur do të thotë se po ushqehesh me asgjë."

“A keni qenë ndonjëherë aq të pirë, saqë kushdo ju duket si shok i ngushtë? Ditën tjetër pastaj, as nuk e dini se me kë keni folur për orë të tëra. Fotot që kanë dalë tregonin një tufë miqsh që po kalonin bukur. Ishim shumë të çlirët me njëri-tjetrin”.

Ora dhe Waititi krijuan thashethemet për një martesë të fshehtë në gusht 2022, pasi u fotografuan të veshur me shirita ari në Londër. Të dy zyrtarizuan lidhjen e tyre në Instagram në prill 2022, kur Ora postoi një foto, të përqafuar, me përshkrimin:

“Kohë të mira, kujtime, gjëra të rastësishme në telefonin tim dhe ato që dua”.

Të fundit