Flash News

POLITIKOFF

Këpucët e shëmtuara që duhet t`i keni për sezonin e verës

Këpucët e shëmtuara që duhet t`i keni për sezonin e

Drejtori muzikor i çmimeve Oscar, Questlove, nuk bëri shumë përpjekje për të rënë në sy me zgjedhjen që kishte bërë për të rënë në sy në tapetin e kuq. Në fakt, pjesa më e madhe e veshjes së tij ishte mjaft e thjeshtë: veshur në zi, me një palë pantallona të gjera dhe Crocs, ato që në gjuhën tonë janë nallane. Po, nallane.

Këpucët e shëmtuara që duhet t`i keni për sezonin e

Ato kanë nisur të dominojnë jo vetëm në profilet sociale të vajzave të njohura të modës, edhe sepse tendenca gjatë këtij viti për muajt e ngrohtë do jetë sërish ajo e rehatisë dhe thjeshtësisë.

Këpucët e shëmtuara që duhet t`i keni për sezonin e

Nallanet janë bërë trend në Instagram, madje vijnë me variante nga më të ndryshmet nga ekspertë të njohur dhe marka të njohura në New York; Dior, Celine, Saint Laurent etj.

Këpucët e shëmtuara që duhet t`i keni për sezonin e

Nga versionet tradicionale prej lëkure e deri tek modelet më të reja, nallanet do t’i gjeni kudo.

Këpucët e shëmtuara që duhet t`i keni për sezonin e

Të fundit