Flash News

POLITIKOFF

Khloe Kardashian shkëput çdo kontakt me Tristan Thompson pas tradhëtisë

Khloe Kardashian shkëput çdo kontakt me Tristan Thompson pas

Khloe Kardashian po ndihet ‘e dërrmuar’ pasi Tristan Thompson rrëfeu se kishte një fëmijë me një grua tjetër. Basketbollisti 30-vjeçar i cili ka True, tre vjeç, me Khloe Kardashian, u zbulua së fundmi se kishte një fëmijë me Maralee Nichols dhe Khloe ende ndihet ‘e shqetësuar’ nga situata. Dhe tani Khloe i ka thënë basketbollistit se ai nuk mund të zhvendoset në rezidencën e saj të re prej 37 milionë dollarësh në Hidden Hills, Kaliforni.

Khloe Kardashian shkëput çdo kontakt me Tristan Thompson pas

Khloe dhe Tristan kanë pasur një lidhje që nga viti 2016. Dhe ylli i “Keeping Up With the Kardashians” po kërkonte të jetonte me Tristan, përpara se të zbulohej se ai kishte një fëmijë me Maralee, shkruan DailyMail. “Khloe dhe Tristan ishin në një periudhë të mirë së bashku përpara se të dilnin lajmet për Maralee që ishte shtatzënë dhe kishin plane për të jetuar së bashku”. “Tristan që atëherë po jeton në shtëpinë e tij në Encino, Kaliforni, ndërsa Khloe ka ndërtuar një rezidencë mega në Hidden Hills, Kaliforni, pranë nënës së saj Kris Jenner dhe motrave Kim Kardashian dhe Kylie Jenner. 

Khloe Kardashian shkëput çdo kontakt me Tristan Thompson pas

Dhe ajo nuk mund ta lërë depresionin e saj. 

“Khloe është vërtet e lënduar dhe e trishtuar nga veprimet e Tristan dhe falja e tij publike nuk po e ndihmon”. 

“Kjo ka qenë një pilulë e vështirë për të gëlltitur dhe ajo ndihet e shqetësuar dhe mjaft e shtypur,” tha një burim. 

Tristan më parë i kërkoi falje Khloe, pasi një test i atësisë zbuloi se ai lindi një fëmijë me Maralee. Basketbollisti pranoi se Khloe nuk e meriton ‘dhimbjen dhe poshtërimin’ që i ka shkaktuar.

Të fundit