Flash News

POLITIKOFF

Kiara Tito heq nga Instagrami Arbana Osmanin dhe motrat Hoxha?

Kiara Tito heq nga Instagrami Arbana Osmanin dhe motrat Hoxha?

Nëpër rrjete sociale, thuhet se Kiara Tito ka hequr nga Instagrami moderatoren Arbana Osmani dhe producentet Lori dhe Sara Hoxha.

Ndjekës të ndryshëm kanë shpërndarë në rrjete sociale disa screenshots ku duket se Kiara nuk ndjek në Instagram Arbanën dhe motrat Hoxha.

Sipas tyre, kjo gjë mund të nënkuptojë një prishje të marrëdhënieve që ndoshta kanë të bëjnë me eliminimin e Kiarës nga “Big Brother VIP Albania”.

 

Të fundit