Flash News

POLITIKOFF

Kiara Tito kthehet në ekran, mësohet televizioni dhe emisioni që do të drejtojë

Kiara Tito kthehet në ekran, mësohet televizioni dhe emisioni që

Prej kohësh ka paralajmëruar rikthimin në televizion. Moderatorja Kiara Tito më në fund ka publikuar spotin e emisionit të ri që do të startojë në televizionin ABC.

“Pritjes se gjate i erdhi fundi, jemi gati te fillojme   Style Star, spektakli unik i sfidave te stilit. Special thanks to my super team  ”- ka shkruar Kiara krahas videos.

Emisioni do të titullohet "Style Star" dhe së shpejti do të nisë dhe transmetimin në ekran.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

 

Të fundit