POLITIKOFF

Klodiana Shala: Nuk kam tradhtuar kurrë, kur jam me dikë, jam

Klodiana Shala: Nuk kam tradhtuar kurrë, kur jam me dikë, jam

Atletja e njohur, Klodiana Shala ka qenë mbrëmjen e djeshme  e ftuar në emisionin  “Shiko Kush Luan”, në Top Channel.

Gjatë lojës ajo është pyetur nëse ka tradhëtuar ndonjëherë në jetën  e saj, dhe është pëgjigjur duke thënë se nuk ka tradhëtuar kurrë.

"Unë në lidhje historikisht nuk kam tradhtuar kurrë, kur jam me dikë, jam. Në momentin që mund të pëlqej dikë tjetër i them “Mirupafshim”, siç është bërë,” tha Klodiana.

Kujtojmë se atletja së fundmi ka garuar në listën e PD si kandidate për deputete dhe ka kaluar fazen e dytë të votimit nga anëtarësia.

Ditari politik

Të fundit