Flash News

POLITIKOFF

Konfirmoi lidhjen e Megit me Endrin dhe ironizoi Trixën, Beniada sqaron deklaratat që e bënë protagoniste në media

Konfirmoi lidhjen e Megit me Endrin dhe ironizoi Trixën, Beniada sqaron

Beniada Nishani, së fundmi ka qenë protagoniste e mediave sociale dhe mediave online për shkak të disa deklaratave që ka bërë.

Beniada konfirmoi lidhjen e shumëpërfolur të Megi Pojanit me futbollistin e njohur Endrim. Po ashtu dhe një deklaratë që tha për Borën dhe Trixën, bëri që fansat të ndaheshin në dy 'grupe".

E ftuar sot në "ABC e Pasdites' me Ermal Pecin, Beniada ka sqaruar këto deklarata .

“Po ça thashë unë. Unë nuk thashë që u lidhën, unë pashë një fotografi njësoj, njërën nga njëra anë e tjetrën nga ana tjetrën. E thashë po janë të lidhur janë shumë të bukura. Të them të vërtetën nuk e kisha parë këtë foton që e pashë tek Procesi, unë kisha parë disa story të Megit me breshka dhe thashë është me pushime në qejfin e vet dhe unë nuk thashë që janë të lidhur dhe e kanë heq atë por...”

Ndërkohë, Beniada tha se nuk mban anën e Borës apo të Trixës por ishte një mënyrë për t`ju bërë me dije fansave që duhet të ecin përpara pasi vetë protagonistet janë të lumtura.

Të fundit