Flash News

POLITIKOFF

Konkurrentja e Ferma VIP bie në tokë gjatë realizimit të një sfide

Konkurrentja e Ferma VIP bie në tokë gjatë realizimit të

Xhesika Polo dhe Himena Sherifi ishin dy fermeret më pak të preferuara të publikut.

Me këtë rast, ato u përballën me një sfidë, e cila siç u pa nuk shkoi edhe aq mirë.

Bukuroshja nga Kosova pati një atak paniku pasi në një moment shihet duke rënë në tokë.

Asaj iu afruan menjëherë fermerët e tjerë duke i dhënë ndihmën e parë.

Gjendja shëndetësore e Himenës tani është mirë falë edhe kujdesit të mjekëve.

 

Të fundit