Flash News

POLITIKOFF

Konsiderohej si një nga më të bukurit në botë, ndërron jetë modeli në moshën 27-vjeçare

Konsiderohej si një nga më të bukurit në botë,

Modeli Jeremy Ruehlemann ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare, për arsye që nuk janë bërë me dije.

Konsiderohej si një nga më të bukurit në botë,

I riu amerikan ka punuar me Christian Siriano, John Varvatos, Superdry, Perry Ellis dhe shumë stilistë të tjerë. Gjithashtu, ka qenë në kopertinën e revistave “GQ” dhe “Playhouse Magazine”.

Konsiderohej si një nga më të bukurit në botë,

Siriano shkroi në Instagram: “Nuk kam postuar kurrë gjëra të tilla, por humbja e një miku si ai është diçka shumë e rëndë. Jeremy ishte burri më i bukur, që i falte dashuri kujtdo që takonte”.

Të fundit